Neden VikingOn?

Kullanıcı dostu, esnek sistem yapısı, firmalara özel ayrıcalıklı çözümleri ve kullanıcı dostu ara yüzü ile otel, uçak, transfer, araç kiralama, vize ve benzeri hizmetlerden, kurum içi ve müşteri etkinliklerinize kadar tüm iş seyahati süreç ve ihtiyaçları VikinOn üzerinden kolayca yönetilebilirsiniz.

Çalışanların güvenle seyahat etmesini sağlar, doğru kurgulama ile gerektiğinde seyahat yasağı kriterleri eklenmesiyle riskleri en aza indirir.

Güvenli Seyahat özelliği ile özellikle Covid-19 veya benzeri sorunlar yaşanan bölgelere seyahat kısıtlamaları getirebilir ve ekstra önlemler alması için çalışanlarınıza bilgilendirmeler yapabilirsiniz

Tüm çalışanların seyahatlerinde kurum prosedür ve politikasını uyumunu sağlar.

Onay mekanizmaları ile seyahat masraf yönetimini kontrol etdilmesini sağlar.

Tüm iş seyahati harcamalarını raporlar ve oluşan data ile satılama departmanına daha efektif alım harcama yapmasına destek olur.

Vikingon üzerinde belirlenen şirket seyahat prosedür ve politikalarına uygun satın alma kuralları ile tüm harcamalar online olarak kontrol edilebilir, ihtiyaçlara göre optimize edilerek maksimum tasarruf sağlamanıza katkı verir.

Özelleştirilmiş VikingOn algoritması sayesinde binlerce farklı uçuşu analiz edebilen akıllı seyahat özelliğini altyapısı ile iş seyati için en uygun uçuş alternatiflerini bulabilirsiniz.

Anlık raporlama hizmeti ile online olarak gerekli raporlar alınabilir, tüm süreçleri interaktif olarak denetim altında tutulabilirsiniz.

Şirket verilerinizi derinlemesine inceleyerek çalışanlarınızın seyahat davranışlarını anlayabilir ve birkaç tıklamayla doğru analizler ve güçlü iç görüler oluşturabilirsiniz.

Personelinizin iş seyahati talebinden, seyahatinin bitişine kadar doğru seyahat satınalmasını yaptığından emin olabilirsiniz.

Seyahat risklerini yönetir ve çalışanlarınızın iş seyahatindeyken güvende hissettirebilirsiniz.

Seyahat harcamalarını kişisel veya Kurumsal kredi kartı avantajları ile birleştirir ve takibi kolaylaştıran çözümlere ulaşabilirsiniz.

Çalışan memnuniyetine kendi iş gezilerini planlamalarını ve düzenlemerine imkan vererek dolayısıyla güvendiğinizi göstererek destek olabilirsiniz.

Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınırken, arşiv ve raporlama için oluşan bilgi hem iş seyahatin ve bütçesinin takibi ile hemde denetlenmesi gibi süreçlere destek olur.

Her adımda sizin için buradayız.
Rezervasyonunuzun ilk dakikasından eve güvenli bir şekilde varana kadar seyahat uzmanlarımız her zaman hizmetinizde.
pazarlama@vikingturizm.com.tr

0 212 334 26 00