Neden VikingOn?

Kullanıcı dostu, esnek sistem yapısı, firmalara özel ayrıcalıklı çözümleri ve kullanıcı dostu ara yüzü ile tüm satın almalarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Otel, uçak, transfer, araç kiralama, vize ve benzeri hizmetlerden; kurum içi ve müşteri etkinliklerinize kadar tüm iş seyahati sürecinizi VikingOn aracılığıyla rahatlıkla yönetebilirsiniz.

VikingOn çalışanların güvenle seyahat etmesini sağlar ve doğru kurgulama ile gerektiğinde seyahat yasağı kriterleri eklenmesiyle riskleri en aza indirir.

Güvenli Seyahat özelliği ile özellikle Covid-19 veya benzeri sorunlar yaşanan bölgelere seyahat kısıtlamaları getirebilir. Bu tür durumlarda ekstra önlemler alınması adına çalışanlarınıza özel bilgilendirmeler yapabilmenizi sağlar.

Tüm çalışanların seyahatlerinde kurum prosedür ve politikasını uyumunu sağlar.

Onay mekanizmaları ile seyahat masraf yönetimini kontrol edilmenizi kolaylaştırır.

Tüm iş seyahati harcamalarını raporlar ve oluşan data ile satın alma departmanına daha efektif alım, harcama yapma fırsatı tanır.

VikingOn üzerinde belirlenen şirket seyahat prosedür ve politikalarına uygun satın alma kuralları ile tüm harcamalar online olarak kontrol edilebilir. İhtiyaçlara göre harcamalarınızı optimize edilerek maksimum tasarruf sağlamanıza katkı verir.

Özelleştirilmiş VikingOn algoritması sayesinde binlerce farklı uçuşu analiz edebilirsiniz. Akıllı seyahat özelliğinin altyapısı ile iş seyahati için en uygun uçuş alternatiflerini bulabilirsiniz.

Anlık raporlama hizmeti ile online olarak gerekli raporları alabilir, tüm süreçleri interaktif olarak denetim altında tutulabilirsiniz.

Şirket verilerinizi derinlemesine inceleyerek çalışanlarınızın seyahat davranışlarını anlayabilir ve birkaç tıklamayla doğru analizler ve güçlü iç görüler oluşturabilirsiniz.

Personelinizin iş seyahati talebinden, seyahatinin bitişine kadar doğru seyahat satın almasını yaptığından emin olabilirsiniz.

VikingOn ile seyahat risklerini yönetir ve çalışanlarınız iş seyahatindeyken kendilerini güvende hissettirebilirsiniz.

Seyahat harcamalarını kişisel veya kurumsal kredi kartı avantajları ile birleştirir ve takibi kolaylaştıran çözümlere ulaşabilirsiniz.

VikingOn çalışanlarınızı da mutlu eder. Çalışan memnuniyetine kendi iş gezilerini planlamalarını ve düzenlemelerine imkan vererek onlara güvendiğinizi gösterebilir ve böyle bir destekte bulunabilirsiniz.

VikingOn ile yapılan tüm işlemler kayıt altına alınır. Arşiv ve raporlama için oluşan bilgi, hem iş seyahatinin ve bütçesinin takibi hem de denetlenmesi gibi süreçlere destek olur.

Her adımda sizin için buradayız.
Rezervasyonunuzun ilk dakikasından eve güvenli bir şekilde varana kadar seyahat uzmanlarımız her zaman hizmetinizde.
pazarlama@vikingturizm.com.tr

0 212 334 26 00